F. Adamovičs bijis Izglītības ministrijas būvniecības daļas skolu būvju vadītājs un inspektors[7]. Pēc viņa izstrādātā projekta būvēta Talsu 1. vidusskola (tagad Talsu Valsts ģimnāzija)[8].
Bernsenes un Špakenbergas bēgļu nometnē Vācijā, kā arī Miera draudzē Rīgā pildījis baznīcas darbinieka pienākumus. Bijis Oregonas latviešu evanģēliski luteriskās draudzes priekšnieks un Latviešu evanģēliski luteriskās draudžu apvienības revīzijas komisijas vicepriekšsēdētājs. Laikraksta „Laiks” 1970. gada 19. decembra numurā norādīts[9]:
„Oregonā Fricis Adamovičs strādāja maizes fabrikā, visu pārējo laiku ziedodams latviešu sabiedrībai, sevišķi latviešu baznīcai. Arī liktenīgajā dienā atgriezies no darba, viņš gatavojies draudzes valdes sēdei, kad pēkšņi pārsteigusi sirds lēkme.”
No 1951. līdz 1952. gadam diriģējis Portlendas latviešu vīru kori[10].